Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Неактуальні товари в інетрнет магазині і СЕО


Recommended Posts

В мене на сайті 15тис товарів а в наявнсоті десь 1500, актуальних взагалі думає десь 5тис товарів

 

я так розумію що видаляти ці сторінки також не добре тому питання що робити з товарами неактуальними і тими що не в наявності?

вони в мене поки просто в статусі "архівний" і відображаються на сайті


1. Чи дійсно це погано це впливає на сео?

2. чи варто товари не актуальні додавати в карту сайту? 

3. чи варто для неактуальних товарів ставити ноідекс нофоллов

4.  чи варто їм поставити тег канонікал на головну категорію?

 

Будь ласка порадьте що практично робиться з такими сторінками бо "пропозицій" в інтернеті в різних статтях багато, але що з того дієве не знаю

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго ранку. На мою субʼєктивну думку:

якщо клієнт не отримує того, заради чого потрапляє на ваш сайт - ніяке СЕО вам не допоможе. Хочу придбати олівець. Він у вас архівний хоч і сторінка посідає в топі. Так для чого тоді СЕО? Вам потрібно вирішити чим саме ви займаєтесь. Бізнесом чи СЕО…)

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Це я розумію.

Що зробити для клієнта я розумію, такі товари просто скриються з каталогу і клієнт не буде їх бачити

 

В постачальників замість одних товарів заявляють інші, тобто клієнт отримує пропозицію на свій запит

 

Просто питання що робити з цими неактульними товарами в плані сео?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


работать с товарами не в наличии уже практически невозможно. Когда то давно раздували ассортимент - а теперь получают отказы и не ласт клики в выдаче. и Сайты садятся, товары вылетают из индекса.

 

Я советую оставить актуальное - остальное снести. И сделать хорошую 404 страницу с нужными предложениями

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


01.06.2024 в 11:01, kulinenko сказал:

И сделать хорошую 404 страницу с нужными предложениями

або архівний товар
 

изображение.png

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

01.06.2024 в 10:19, chukcha сказал:

або архівний товар
 

так можно делать если например модельный ряд обновляется, или сняли с производства или еще какие нюансы 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


01.06.2024 в 10:25, kulinenko сказал:

так можно делать если например модельный ряд обновляется, или сняли с производства или еще какие нюансы 

так так воно в мене і накопичилося

в постачальників постійно змінюються моделі товару (трохи удосконанлили товар - випускають під іншим артикулом)

або ьуває імпортер в Україні пів року завозить товари якогось виробника а потім вирішує більше з ним не працювати - та сама фігня

і таких причин багато. 

Ми в свій час повивантажували всі їхні товари, а як автоматизували оновлення залишків і побачили що в низ з прайсів пропало дофіга товару то були трохи в шоці

 

тепер от і питання як це зробити. Бо напевно якщо я видалю з 15к товарів 10к це буде погано для сео (бо якби тільки для клієнта то я б так і зробив)

в мене крім того і так 45к редіректів 301 (бо переносили раніше сторінки  по незнанню і тд)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я удалял из 52000 - 45000, оставалось 500, проработал их плотно и вывел по всей стране магазин.

 

Тут важен спрос больше всего - если на страые модели спрос есть их надо использовать - на странице делать блок с новыми моделями итд . Если спроса нету 404 с предложениями аналогов

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.