Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Групи покупців при при реєстрації нових клієнтів (як залишити одну, не дефолтну).


Recommended Posts

Доброго всім дня! Намагаюсь вирішити наступну проблему. В інтернет-магазині є дві групи покупців. Перша, це стандартна, по суті гостьова, для всіх відвідувачів сайту. І друга група, це має бути для авторизованих користувачів (для них буде діяти інша знижка). Але, наразі сам ОС при реєстрації нових клієнтів вимагає, щоб треба було обирати між групами покупців. 

Суть в тому, що мені потрібно щоб при реєстрації клієнт обирав тільки одну (не дефолтну) групу покупців, або як варіант після реєстрації йому автоматично присвоювалась інша група. Бо якщо залишати клієнтам вибір, то кожний п'ятий як не крути обирає неправильно (як не називай ті групи покупців).

Які можуть бути варіанти вирішення? Буду дуже вдячний за допомогу та поради!

image.png.54c5e1a5838cb4d940cef7df5bf6ca18.png image.thumb.png.66aad7a1f154e1ef9ef1c3c4f1d9b7cc.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.