Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

брокен лінкс і редіректи чи розпреділений пейдж ранк


Recommended Posts

раніше не знав як все рпавльно робиться і наплодив на сайті купу битих посилань

https://prnt.sc/G8nxGOgIsnk9

по рекомендації одного підрядника поставив модуль Broken Link Manager / Redirect Manager який назбирав 36к таких посилань і я зробив на більшість вже редіректи 301

в сьорч консолі після ціього ніби почався якийсь рух

 

тепер інший підрядник каже виключати цей модуль бо редірект ділить "пейдж ранк" сторінки на ці дві сторінки

(ПС не знаю як це праильно називаєтсья, це якась оцінка сторінки , колись був такий сервіс гугла пейдж ранк а зараз він скритий на юзерів)

тобто якщо було бите посилання - я зробив редірект на іншу сторінку і цій сторінці мав присвоїтися пйдж ранк 10, то тепер він поділиться на 2 сторінки по 5 (щось приблизно такого я зрозумів)

цей підрядник каже що раз в якийсь пердіор (3-4міс) змінюється ядро в гугла і ці брокен лінкс не будуть на мене впливати

 

я хз що робити тепер виключати редіректи чи ні. Я переживаю чи не повлпиває така кількість битих посилань на ранжування в майбтуньому

також чув ніби можна якось видалити  індексу сторінки. Мій сайт і так не особо має органічний трафік може варто видалити все з індекс і умвоно "почати спочатку"?

 

Помітив що всі думають по різному , вирішив зе на форумі запитати)) Заздалегідь дякую за фідбек!

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


04.05.2024 в 14:05, weqtor сказал:

редірект ділить "пейдж ранк" сторінки на ці дві сторінки

Чушь

04.05.2024 в 14:05, weqtor сказал:

цей підрядник каже що раз в якийсь пердіор (3-4міс) змінюється ядро в гугла і ці брокен лінкс не будуть на мене впливати

 

бред

04.05.2024 в 14:05, weqtor сказал:

Мій сайт і так не особо має органічний трафік може варто видалити все з індекс і умвоно "почати спочатку"?

ну если сделали 36к 404 это часто садит сайт надолго с вытаскиванием его с доп усилиями, нежели обычный новый

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


On 5/6/2024 at 2:43 PM, kulinenko said:

ну если сделали 36к 404 это часто садит сайт надолго с вытаскиванием его с доп усилиями, нежели обычный новый

ні я роблю 301 редіректи

 

ці брокен лінкс які вибирає модуль це всі посилання які биті і по яким вже хтось переходив

в сьорч консолі є лише частина цих посилань які вибрав модуль, спайдером коли вибирали там також була частина лише цих посилань

 

я так розумію це треба фіксити і робити 301 редіректи? чи варто якось видаляти ці посилання з сьорч консолі? чи може взагалі краще з ними нічого не робити?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


06.05.2024 в 16:33, weqtor сказал:

ні я роблю 301 редіректи

я понимаю что вы делаете тонны редиректов. Но большой объем 404 уже увидел Гугл что крайне плохо в сочетании с новыми страницами( урлами) - дублями

 

06.05.2024 в 16:33, weqtor сказал:

я так розумію це треба фіксити і робити 301 редіректи?

ну да 301 редирект с старого урла на новый, все верно

06.05.2024 в 16:33, weqtor сказал:

чи варто якось видаляти ці посилання з сьорч консолі?

такой функции нету

06.05.2024 в 16:33, weqtor сказал:

чи може взагалі краще з ними нічого не робити?

только если новых страниц с таким же контентом нету

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


On 5/7/2024 at 11:26 AM, kulinenko said:

такой функции нету

а це хіба не видалення? https://prnt.sc/MRD8QfZb8GPB

чи воно всерівно не допоможе адже ці сторінки вже побачив гугл?

 

між видаленням таким і редіректом краще обрати редірект я так розумію?

 

ось така в мене кількість проблемних сторінок в сьорчі https://prnt.sc/TCdy8buZrJ3A

а модуль знайшов 36к битих посилань по яких вже тось переодив я так розумію https://prnt.sc/Pgx-9nqLFJiP (звідки він їх вибрав я не розумію)

 

тобто напевно гугл не встиг побачити все бо в сьорчі нема такої кількості

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


07.05.2024 в 16:45, weqtor сказал:

а це хіба не видалення? https://prnt.sc/MRD8QfZb8GPB

чи воно всерівно не допоможе адже ці сторінки вже побачив гугл?

 

вы если внимательно прочитате что там написано то увидите что это временное скрытие. А что бы удалить то надо использовать метатег ноиндекс . При временном скрытии - страница остается в БД Гугла.

 

07.05.2024 в 16:45, weqtor сказал:

між видаленням таким і редіректом краще обрати редірект я так розумію?

это совсем разные инструменты для разных целей. Если  надо работать с дублями то используют либо редирект либо каноникал ( когда редирект невозможен например)

07.05.2024 в 16:45, weqtor сказал:

ось така в мене кількість проблемних сторінок в сьорчі 

это страницы не в индексе. И это не проблемные страницы, это просто статус страниц. Для вашего анализа.

 

07.05.2024 в 16:45, weqtor сказал:

а модуль знайшов 36к битих посилань по яких вже тось переодив я так розумію https://prnt.sc/Pgx-9nqLFJiP (звідки він їх вибрав я не розумію)

 

у вас там явно есть грубые ошибки. Вы редиректите ру версию на укр, какие то категории на товары, вырезаете категорию

 

Частично с редиректами должен был изначально справится seo pro

07.05.2024 в 16:45, weqtor сказал:

тобто напевно гугл не встиг побачити все бо в сьорчі нема такої кількості

в консоли надо смотреть все что в индексе и все что не в. индексе и после анализа уже решать что делать и как.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.