Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Слетает авторизация при смене Timezone


Recommended Posts

Всем привет.

 

Решил сделать магазин на этом движке но возникают проблемы после смены времени и временной зоны слетает авторизация и после попытки снова авторизоваться никуда не перекидывает оставляет на поле с входом, меняется url добавляется фраза token... переставил движок много раз чтобы выяснить что именно в этом проблема. Пробовал разные версии (чистый двиг, ос Стор) одна и та же проблема. В каком направлении рыть?

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


16.01.2024 в 08:27, buslikdrev сказал:

В найме программиста ройте.

Спасибо, тоже думаю об этом.

 

16.01.2024 в 14:31, Etegro сказал:

Странная ситуация. Я бы начал со сверки таймзоны хостинга/сервера и той что в Система-Настройки

на сервере таймзона корректная. Спасибо.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


17.01.2024 в 19:05, dream11dle сказал:

на сервере таймзона корректная. Спасибо.

Вы говорите, что несколько раз переставляли движок. Потому полагаю, что так получается "из коробки", еще до установки сторонних модулей и какого-либо вмешательства в код, правильно? Версия PHP какая, не 8, надеюсь?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.