Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Потрібна допомога з валютою.


Feldeshi

Recommended Posts

Така ситуація, основна валюта магазину в злотих, товар в гривнях, не можу зрозуміти як налаштувати автоматичне оновлення валюти, судячи з усього вона по дефолту або не працює, або щось інше, якщо є готові модулі може хто підкаже.

Змінено користувачем Feldeshi
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 4 months later...
В 13.04.2023 в 12:22, Feldeshi сказав:

Така ситуація, основна валюта магазину в злотих, товар в гривнях, не можу зрозуміти як налаштувати автоматичне оновлення валюти, судячи з усього вона по дефолту або не працює, або щось інше, якщо є готові модулі може хто підкаже.

 

В мене ще на 1.5.6 працювало автоматичне оновлення валют, але там був курс по НБУ, який завжди був менше комерційного.

Вибрали модель, встановити курс вручну, і якшо є зміна курсу, то в 10:00 перевірити, який є курс на комерційному ринку.

І так вже працюємо понад 10 років.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 13.04.2023 в 12:22, Feldeshi сказав:

Така ситуація, основна валюта магазину в злотих, товар в гривнях, не можу зрозуміти як налаштувати автоматичне оновлення валюти, судячи з усього вона по дефолту або не працює, або щось інше, якщо є готові модулі може хто підкаже.

 

В мене ще на 1.5.6 працювало автоматичне оновлення валют, але там був курс по НБУ, який завжди був менше комерційного.

Вибрали модель, встановити курс вручну, і якшо є зміна курсу, то в 10:00 перевірити, який є курс на комерційному ринку.

І так вже працюємо понад 10 років.

 

Як варіант робити модуль оновлення курсу PLN по API з КредоБанком, там самий адекватний курс відносно комерційного.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...
12.09.2023 в 21:24, Espresso.Doktor сказал:

 

В мене ще на 1.5.6 працювало автоматичне оновлення валют, але там був курс по НБУ, який завжди був менше комерційного.

Вибрали модель, встановити курс вручну, і якшо є зміна курсу, то в 10:00 перевірити, який є курс на комерційному ринку.

І так вже працюємо понад 10 років.

 

Як варіант робити модуль оновлення курсу PLN по API з КредоБанком, там самий адекватний курс відносно комерційного.

Зробили модуль на замовлення, тяне відразу з 4 банків моно, приват, укрсиб, вєйфопэй і можу свою націнку курсу навіть робити

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 22.09.2023 в 09:35, Feldeshi сказав:

Зробили модуль на замовлення, тяне відразу з 4 банків моно, приват, укрсиб, вєйфопэй і можу свою націнку курсу навіть робити

 

Не погане рішення зробили, тільки є питання чи курс який передає банк, відповідає реальному курсу валюти?

Чи є передбачена можливість змінювати курс на %, щоб був актуальний курс ?

 

Бо у нас була історія з курсом від НБУ, і він зовсім не відповідав реальному курсу тоді, та і зараз є велика різниця.

Зараз у планах зробити наступним чином, в обліковій системі встановити курс на початок робочого дня, умовно в 10:00, і потім робити обмін з сайтом і курс передавати з облікової системи.

А замовлення, які були зроблені в до 10:00 обраховувати по вчорашньому курсі, а замовлення з 10:00 по новому курсу валюти.

Змінено користувачем Espresso.Doktor
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.