Перейти к публикации
Поиск в
  • Дополнительно...
Искать результаты, содержащие...
Искать результаты в...

OpenCart робота з сайтом на завершальному етапі


Greenera1
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

1. Після додавання товарів почало довго завантажуватись при переході по меню та сайт - є встановлений Lightning, але проблему не вирішує 

Потрібно розібратись з повільними запитами до БД. Виправлення помилок із продуктивністю та швидкістю сайту.

2. Постійно вилазить вікно вибору мови, також виправити (коли увімкнено Lightning), думаю виправляється вимкненням якоїсь функції по кешу.

3. Є таке завдання з товаром у наявності та на замовлення

По стандарту товар в наявності, товар відсутній, або архівний

В нас так:

3.1. якщо ціна "0" тоді "уточнюйте ціну" але треба налаштувати (https://www.voda.cam/products/kotel-tverdotoplivniy-altep-classic-10) бо в каталозі все ок, а в карточці ні. 

3.2. Є товари які зі статусом "в наявності" - з ними все ок, як у всіх

3.3. Є товари яких "немає" - з ними все ок - як у всіх

3.4. Архівний товар - не спрацьовує, працює тільки коли залишок 0 і включається зліва на фото "продано", я думаю, що якщо модель знаята з продажу, то ціну залишити стару, та вмикається як архівний товар (засвічується сірим)

потрібно  товар ставати архівним

3.5. А є товари які "під замовлення", та кількість днів на виготовлення має вказуватись, але щоб можна було обійти Гугл (де мерчант пропонує товари тільки в наявності)

...виправити функціонал для роботи з товарами: в наявності, немає, під замовлення, уточнюйте наявність

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
 Поделиться

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...

Важная информация

На нашем сайте используются файлы cookie и происходит обработка некоторых персональных данных пользователей, чтобы улучшить пользовательский интерфейс. Чтобы узнать для чего и какие персональные данные мы обрабатываем перейдите по ссылке. Если Вы нажмете «Я даю согласие», это означает, что Вы понимаете и принимаете все условия, указанные в этом Уведомлении о Конфиденциальности.