Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Настройка модуля SimplePars для парсинга сайта на cloudflare (парсинг в CSV)


Recommended Posts

 

Приветствую!!

 

Модуль  SimplePars https://parsing.org.ua/ не может залогиниться на доноре с моего web сервера, сайт донора спрятан за cloudflare.

(мой Content Downloader его парсил И ПОЛОМАЛСЯ, перестала парсится цена чего то)


image.png.cde126dfff0386651c5134572d29e7a7.png

- с сервера автора модуля, логиниться и выдает содержимое

 

njncGQo.png

 

 

задача залогиниться и настрить парсинг 
 

Производитель / артикул / цена /наименование в CSV !
типа такого:
 

Производитель        SKU       Цена Наименование                      
Intex 26168   Intex Бассейн 26168 NP (1) 457 х 122 см (3785 л/ч, лестница, тент, подстилка) фильтр+насос/аксесуары, в коробке    
Intex 56483   Intex Бассейн 56483 NP "Семейный" (2) размером 262-175-56см, объём: 769л, от 6 лет        
Intex 56490   Intex Бассейн 56490 NP "Райская лагуна" (3) овальный, 2 кольца, размером 262-160-46см, объём: 640 л при 80% наполнении, от 3-х лет
Intex 57471   Intex Бассейн 57471 NP "Голубая лагуна" (3) размером 159-159-50см, объём: 344л, вес: 3,7кг, от 3-х лет      
Intex 58431   Intex Бассейн 58431 NP "Летающая тарелка" (3) размером 188х46см, объём:782л, вес: 2,8кг, от 3 лет      
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • yuriktekhex changed the title to Настройка модуля SimplePars для парсинга сайта на cloudflare (парсинг в CSV)

@yuriktekhex Купіть пакет з проксі. Вас забанили

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

не факт что дело именно в этом?!
Вечра partshez  по моей просьбе пытался залигиниться со своего хостинга на этот донор первый раз в жизни и тоже номер не прокатил

Кого то пускает но меня нет например

Змінено користувачем yuriktekhex
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 23.02.2023 в 00:19, yuriktekhex сказав:

я сейчас наверное модуль на другой хостинг переустановлю? что будет

буде працювати до першого бану ))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 23.02.2023 в 10:01, yuriktekhex сказав:

а вы сможете мне помочь разобраться ? 

На жаль, зараз не маю часу. Можливо вам краще підшукати іншого донора, або, якщо співпрацюєте з цим постачальником, попросити додати IP вашого сервера в білий список

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.