Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Приложение Whatsapp


Alex1218

Recommended Posts

22.11.2022 в 23:36, foggy сказал:

 

может проблема в телефоне ?

Та вроде телефон проверил, просто получается,что на другие приложение приходит как обычно,а здесь именно нужно,чтобы открыть само приложение и тогда будет приходить смс. Я вот прочитал в этой статье, https://101info.ru/soobshenija-vatsap-na-ekrane-blokirovki/, что нужно настроить часовой пояс или посмотреть настройки уведомления и там очень много разных вариантов. и дело в том,что я это все перепробовал и оно все равно ничего не хочет приходить,уже и думал может поменять номер,но а потом думаю какая разница если проблема где то в самом приложении,лично это мое мнение. Вам спасибо конечно за ответ,нужно что то еще думать,если у вас есть еще какие то варианты могли бы со мной поделиться,буду очень благодарен.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.