Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Дублируется тег электронной торговли


Recommended Posts

Здравствуйте. Подскажите, после оформления заказа человек попадает на страницу checkout-success и в аналитику отправляется транзакция, но если человек ещё раз зайдёт на эту же страницу успешного заказа - в аналитику пойдёт ещё одна такая же транзакция, как это можно устранить?

Змінено користувачем zhizherinv
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • zhizherinv changed the title to Дублируется тег электронной торговли
В 05.10.2022 в 13:20, zhizherinv сказав:

что перед checkout-success? не понял вас

Якщо я вірно зрозумів, ваша ціль в аналітиці настроєна не вірно... Ціль - не відвідини сторінки checkout-success, а шлях: кошик - checkout-success...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


05.10.2022 в 13:55, NoName_13 сказал:

Якщо я вірно зрозумів, ваша ціль в аналітиці настроєна не вірно... Ціль - не відвідини сторінки checkout-success, а шлях: кошик - checkout-success...

цель сюда никак не относится, как я понимаю. дублируется не цель, а транзакция в аналитике

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.