Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Оновлення ЛИШЕ цін та залишків за допомогою cron.


Recommended Posts

Привіт.

Імпортував товари, повністю довів їх до ладу

Налаштував cron:

- файл скачується за посланням в папку admin/uploads декілька раз на день і щось там оновлює.

 

Питання в тому, я не розумію: що він оновлює?

Якщо у мене в основних налаштуваннях знизу ДІЯ вказана "оновити лише ціни" то при спрацювані крону, оновлює лише ціни?

Мені потрібно оновлювати ЛИШЕ ціни та залишки, що для цього потрібно прописати і де?

Бо при оновлені, коли в основних налаштуваннях дія "оновити лише ціни",  7 разів вибиває таймаут на хостингу, тому в мене є підозра, що воно оновлює все повінстю.

Як зробити так щоб оновлювали лише ціни та залишки і не перегружати процесор оновленням лишньої інформації.

Товар - шини. Клькість 15 000 шт.

Я загрузив всі позиції які можуть бути в постачальників і додавати товари мені не потрібно, тільки ціни та залишки.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.