Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Відео в картці товару


Recommended Posts

Підкажіть варінт реалізації, або модуль для додавання відео в карточку товару з власного серверу. Вставка Ютуб не підходить... 

 

Приклад, як це б хотілось бачити - https://gepur.com/product/vodolazka-42478

 

Всі відео вертикальні, хочу додавати їх в карусель галереї товару. Тобто, спочатку фото, потім свайп і відео на місці фото.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Як варіант то можна познущатись з файлів що прикріплені до товарів, або свою реалізацію робити. Щоб в галереї було то можна в контролері товару підмішувати відео до картинок і відповідно виводити так як вам потрібно (Більшість бібліотек-галерей добре працюють з відео, якусь одну рекомендувати не можу)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


22.09.2022 в 11:16, Webjokerst сказал:

Підкажіть варінт реалізації, або модуль для додавання відео в карточку товару з власного серверу. Вставка Ютуб не підходить... 

 

Приклад, як це б хотілось бачити - https://gepur.com/product/vodolazka-42478

 

Всі відео вертикальні, хочу додавати їх в карусель галереї товару. Тобто, спочатку фото, потім свайп і відео на місці фото.

Сделать можно, только важно понимать, что возможно придется добавлять по два файла видео, так как не все браузеры могут корректно воспроизводить mp4, может потребоваться webm, я подзабыл уже, но нюансы могут быть, делал когда-то такое.

А так по сути модифицируете место добавления картинок к товару, можно прикреплять видео со стандартных загрузок опенкарта (с доделками) или прилепить свою загрузку

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

22.09.2022 в 15:32, bogdan281989 сказал:

Сделать можно, только важно понимать, что возможно придется добавлять по два файла видео, так как не все браузеры могут корректно воспроизводить mp4, может потребоваться webm, я подзабыл уже, но нюансы могут быть, делал когда-то такое.

А так по сути модифицируете место добавления картинок к товару, можно прикреплять видео со стандартных загрузок опенкарта (с доделками) или прилепить свою загрузку

Які саме? Як що мова йде про ІЕ та деякі фрікові, то це не важливо. Головне щоб це працювало на Хромі, Опері, Apple та Android.

 

Якщо б робили, що по ціні. можна в ЛС. 

22.09.2022 в 12:51, clarionio сказал:

Як варіант то можна познущатись з файлів що прикріплені до товарів, або свою реалізацію робити. Щоб в галереї було то можна в контролері товару підмішувати відео до картинок і відповідно виводити так як вам потрібно (Більшість бібліотек-галерей добре працюють з відео, якусь одну рекомендувати не можу)

До вас таке саме питання. Якщо б робили, що по ціні. можна в ЛС. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.