Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Оптовая продажа ящиками/коробками и т.д


18711_1484692307

Recommended Posts

12.09.2022 в 04:06, 18711_1484692307 сказал:

Как можно реализовать вот такое?

Отметил неважное.

2022-09-12_04h00_17.png

мегакалькулятор
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 12.09.2022 в 13:31, 18711_1484692307 сказав:

Можна зробити і ? Продовжуємо розмову. Я вас дуже уважно слухаю:)

Почнімо з більш зрозумілого ТЗ.
Ви написали "отметил неважное" і позначили всі "нестандартні" елементи, крім "Ціна одиниці". Тобто вам потрібно порахувати і відображати ціну одиниці і все? Якщо так - в одному із стандартних полів товару, наприклад EAN, записуйте кількість товару в упаковці. Тоді на сторінці товару зможете вивести ціну одиниці за формулою: Ціна/EAN
Можу зробити будь-який варіант, так як вам потрібно. Звертайтесь.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вибач далі російською :))

В карточке товара должна быть цена за единицу товара (она прописана в самом товаре)

И цена за упаковку/ящик/коробку (ценаа за единицу*кол-во. количество товара также прописано в самом товаре)

При добавлении товара должна сумироваться цена за упаковку

Рабочий пример 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


У прикладі реалізовано по іншому, так як я вам писав у попередньому повідомленні.
Там в товарі прописана ціна упаковки і кількість товарів в упаковці, а ціна одиниці розраховується автоматично. В такому випадку нічого переробляти не треба.
Якщо ж ви хочете задавати ціни за одиницю, а перемикати кількість упаковками і додавати в кошик також упаковками - потрібно переробляти перемикач в товарі. В цьому випадку можна задіяти поле товару "Мінімальна кількість", це буде кількість товарів в упаковці, і перемикати кількість кратно до цього значення, а все інше легко рахується і виводиться.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Так тепер парсер бере в прайс ціну за коробку. Є й кількість у коробці. Залишається прописати формулу Ціна за коробку/кількість у коробці та отримуємо ціну за одиницю та виводимо її у картці товару.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Взагалі не став морочитися.

Спарсiл обидві ціни.

Ціну за одиницю через АОП прикрутив до EAN та вивів у картку товару.

Отримав те, що було потрібно. І добре.

Дякую за наведення і час :)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.