Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Убрать иконки соц сетей из футера


Recommended Posts

Доброго дня!

 

Подскажите, пожалуйста, как убрать иконки с футера сайта. Проверил файл footer.tpl в modern и default теме сайта - отсутствует упоминание гиперссылки на Facebook/instagram/vk . В настройках сайта тоже нигде нет ни модуля, ни упоминания соц сетей.

 

Для меня загадкой стало то, что в коде footer.tpl нет информации об этом (вложу файл блокнота с кодом этого файла, может я кривой и не заметил)

Где еще можно поискать эту историю? С opencart до этого не работал, сайт передали в управление после покупки компании, поэтому приходится вслепую иногда искать

 

Буду очень рад помощи!

Снимок экрана 2022-04-14 в 10.49.19.png

Новый текстовый документ.txt

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Отключить в настройках темы

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

14.04.2022 в 10:58, Flint2000 сказал:

Отключить в настройках темы

тема стоит modern и при попытке зайти в ее редактирование браузер выдает 500 ошибку.

как-то по коду можно иначе поправить?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 14.04.2022 в 12:01, ecomkapous сказав:

тема стоит modern и при попытке зайти в ее редактирование браузер выдает 500 ошибку.

 

Так копать нужно в эту сторону ))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.