Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Получить product_id в контроллере на ajax


Recommended Posts

Приветствую, подскажите пожалуйста, я отправляю ajax запрос к контроллеру , находясь на странице товара, и хочу после запроса отдать в контроллере текущий product_id товара в котором я нахожусь, и вопрос в том, возможно ли это сделать не передавая его в js в самом запросе, а сразу получить в контроллере? то бишь $this->request->route['product_id'], но к сожалению если отправляю ajax и в самом контроллере делаю var_dump($this->request->route['product_id']), то там пусто...Идея в том, чтобы лишний раз не плодить product_id в кнопках которые вызывают ajax, и в целом в верстке не указывать его, если он есть в урл, хоть и с чпу. Если нельзя, то нельзя, но подскажите, если реально, спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


51 минуту назад, AndreLisif сказал:

$this->request->route['product_id'],

а так?

$this->request->get['product_id'];

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

 

54 минуты назад, AndreLisif сказал:

возможно ли это сделать не передавая его в js в самом запросе, а сразу получить в контроллере?

и откуда он возьмется в контроллере, если не передать post or get?

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, fanatic сказал:

 

и откуда он возьмется в контроллере, если не передать post or get?

Я думал можно как-то глобально вызвать product_id, но видимо нельзя...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.