Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как увеличить количество символов в купоне (OcStore 3.0.2.0)


Recommended Posts

Здравствуйте
Помогите пожалуйста люди добрые)

Подскажите как в коде изменить максимальное количество символов в купоне с 10 на большее?
Я нашел информацию только за 2017 года и на сборку 2.3, боюсь по аналогии делать. Подскажите как сделать на OcStore 3.0.2.0? Я так понимаю путь к файлу который нужно изменить: admin\controller\marketing\coupon.php Так же прилагаю фото кода, подскажите что конкретно нужно изменить?

С заранее спасибо!

Спойлер

image.thumb.png.5f22106c3afe7c80a4e16373cd1768e7.png

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


33 минуты назад, Asp1r1n сказал:

Здравствуйте
Помогите пожалуйста люди добрые)

Подскажите как в коде изменить максимальное количество символов в купоне с 10 на большее?
Я нашел информацию только за 2017 года и на сборку 2.3, боюсь по аналогии делать. Подскажите как сделать на OcStore 3.0.2.0? Я так понимаю путь к файлу который нужно изменить: admin\controller\marketing\coupon.php Так же прилагаю фото кода, подскажите что конкретно нужно изменить?

С заранее спасибо!

  Показать контент

image.thumb.png.5f22106c3afe7c80a4e16373cd1768e7.png

 

Их нужно изменить в базе данных 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DEVHUB сказал:

Их нужно изменить в базе данных 

не только в бд. Если надо более 10 символов то идем в контроллер marketing/coupon.php  находим строку

        if ((utf8_strlen($this->request->post['code']) < 3) || (utf8_strlen($this->request->post['code']) > 10)) {
			$this->error['code'] = $this->language->get('error_code');
		}

строка находиться в методе protected function validateForm() {  , примерно 484 строка и меняем 10 на свое значение, советую делать код не более 30-32 символов

потом идем в бд в таблицу oc_coupon (префиксы у вас могут быть другие), жмем Структура, нам надо поле code оно varchar(20),

жмем редактировать и указываем в Длина/Значения  255

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.