Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Кэш шаблона


Recommended Posts

Здравствуйте, почтенные. Хотя бы подскажите. Меня сегодня попросили чуточку поменять лицо старого магазина. Я порылся в Инете, нашел, где лежат папки. Поменял. Ничего не поменялось. Я попаниковал, ещё порылся, узнал, что шаблоны кэшируются. Но в разных версиях OC по разному. 

 [HOME]/-------/system/storage/cache/ почистил, подождал. Через час шаблон взял мой хидер. Но - о, ужас! - я не закрыл тэг header. И вместо сайта - белая страница, хотя в исходном тексте всё втдно. Ну, поправил. Но уже часа три не обновляется шаблон. Те файлы стирал ужне десяток раз. Как принудительно обновиться? Магазин "висит" :(((

Версия ocStore 2.3.0.2.3

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


 Djeff78

Славься, Джей! Славься, Джей! Огромное спасибо. Я был уверен, что это как-то просто решается, но не работал раньше с такой CMS. Помогло, вопрос закрыт.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.