Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Поломанное редактирование заказа ОС


Recommended Posts

При редактировании заказа иногда застреваю на 4 шаге (Адрес доставки) и при нажатии на продолжить ничего не происходит. Так же нужно убрать 2 обязательных поля ищу исполнителя.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  

13 минут назад, buslikdrev сказал:

Это скорее из-за варезного модуля который убирает проверку на разрешённый ip для редактирования заказа.

 

Не думаю, какие-то заказы редачатся а какие то нет (я не могу понять, логику). Единственный мод который делает что-то с IP это этот мод.

	<!-- Добавление IP в API при входе в админку -->
	<file path="admin/controller/common/login.php">
		<operation error="skip">
			<search><![CDATA[
				if (($this->request->server['REQUEST_METHOD'] == 'POST') && $this->validate()) {
			]]></search>
			<add position="after" trim="true"><![CDATA[ 
				$this->load->model('user/api');
                $api_info = $this->model_user_api->getApi($this->config->get('config_api_id'));           
                $this->model_user_api->addApiIp($api_info['api_id'], $this->request->server['REMOTE_ADDR']);
			]]></add>
		</operation>
	</file>
	

 

Змінено користувачем Gapnob
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Попробуйте отключить этот мод и проверить работу. И думаю у вас установлен доставка почты РФ.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, buslikdrev сказал:

Попробуйте отключить этот мод и проверить работу. И думаю у вас установлен доставка почты РФ.

Отключал как вы написали проверил эффекта не дало. Почта РФ не стоит.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.