Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Модуль блога или новостей


Recommended Posts

Привет. Есть интернет-магазин, хочу окучить инфо-запросы дополнительно. Задача в том, что нужно поставить модуль блога. При этом дополнительно хотелось бы выводить превью статей в сайдбаре (т.е. если это категория Перфораторы, то выводить 1-N статей по перфораторам) или организовать вывод превью (анонсов статей) в любом другом месте категории.

 

Подскажите, может есть оптимальный вариант модуль для этого?

 

image.thumb.png.4ac754cf11055dff462f3e3eb0bb72f5.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Такой узконаправленный - врядли. Но можно допилить практически любой блог, чтобы категорию подхватывал

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, SGrWr_34 сказал:

Такой узконаправленный - врядли. Но можно допилить практически любой блог, чтобы категорию подхватывал

 

Дело даже не в том, что хочу выводить превью в категориях. Просто даже прошу подсказку по поводу того, какой блоговый модуль можно прикрутить, для начала просто для публикации статей. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вот очень приятный модуль блога

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, kostya242 сказал:

Подскажите, может есть оптимальный вариант модуль для этого?

Добрый день

Посмотрите на этот модуль 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.