Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Настройка XML выгрузки на Wordpress


losos

Recommended Posts

Всем привет!
Трое суток пытаюсь настроить выгрузку XML от gifts.ru через WP All Import - WooCommerce Add-On Pro на Wordpress. Это какой-то адский квест((
Кто может помочь, однократно настроить выгрузку - готов оплатить услугу.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


20 минут назад, losos сказал:

Всем привет!
Трое суток пытаюсь настроить выгрузку XML от gifts.ru через WP All Import - WooCommerce Add-On Pro на Wordpress. Это какой-то адский квест((
Кто может помочь, однократно настроить выгрузку - готов оплатить услугу.

а с чего вы взяли что она так просто и легко, без обработки напильником будет скушана этим плагином? к тому же форум про opencart/ocstore а не woocommerce)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


 

1 час назад, oc_dev сказал:

а с чего вы взяли что она так просто и легко, без обработки напильником будет скушана этим плагином? к тому же форум про opencart/ocstore а не woocommerce)

на вукоммерсе форум мертвый, к тому же здесь уже было обсуждение проблем связанных с выгрузкой именно из этого портала. Вот я и подумал, может, есть кто не только с ОС дружит)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


3 минуты назад, losos сказал:

 

на вукоммерсе форум мертвый, к тому же здесь уже было обсуждение проблем связанных с выгрузкой именно из этого портала. Вот я и подумал, может, есть кто не только с ОС дружит)

я вам написал в личку

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.