Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Связка статтей с товарами сайта


Recommended Posts

Всем привет. Нужна связка статтей с товарами такого рода:

При создании статьи чтобы была возможность выбрать категорию товаров, в карточках товаров которой оно будет отображаться.

 

Например, я пишу статью о подшипниках, в статье выбираю категорию товаров подшипников и на сайте, на каждом подшипнике чтобы выводилась данная статья. Можно ли такое сделать или есть что-то подобное готовое?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


8 минут назад, uamassimo сказал:

Можно ли такое сделать

легко

8 минут назад, uamassimo сказал:

или есть что-то подобное готовое?

не встречал, нужно искать

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, uamassimo сказал:

Всем привет. Нужна связка статтей с товарами такого рода:

При создании статьи чтобы была возможность выбрать категорию товаров, в карточках товаров которой оно будет отображаться.

 

Например, я пишу статью о подшипниках, в статье выбираю категорию товаров подшипников и на сайте, на каждом подшипнике чтобы выводилась данная статья. Можно ли такое сделать или есть что-то подобное готовое?

 

Но нужно заморочится настройками

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, uamassimo сказал:

что-то подобное готовое

Уточните у автора у него максимально близко к тому что Вы хотите https://opencartforum.com/files/file/3251-katalog-statey/

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.