Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Опционная цена


Recommended Posts

Добрый день. у товара есть цена 500 грн. хотел создать опцию для товара к примеру + 100 грн к цене. в итоге получилось что в корзину добавляется цена только опции то есть 100 грн. я не пойму почему оно так работает 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


11 минут назад, webmaxo сказал:

Добрый день. у товара есть цена 500 грн. хотел создать опцию для товара к примеру + 100 грн к цене. в итоге получилось что в корзину добавляется цена только опции то есть 100 грн. я не пойму почему оно так работает 

добрый = для цены опции

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


3 минуты назад, AWARO сказал:

добрый = для цены опции

возможно я не правильно выразился. нужно что бы в корзину добавилось 600 грн. а сейчас добавляется 100 грн только опционной

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


12 минут назад, webmaxo сказал:

возможно я не правильно выразился. нужно что бы в корзину добавилось 600 грн. а сейчас добавляется 100 грн только опционной

посмотрите каким действием добавлена у вас цена к опции + или =

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.