Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

10 минут назад, buslikdrev сказал:

Могу создать за деньги.

а тут наверное только так и можно 
лично я готовых таких модулей не видел 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, almir сказал:

Всем доброго!

Не нашел как правильно называется, может кому попадался подобный модуль для вывода в футере 

 

Screenshot_47.thumb.jpg.1217afadbb9269a4924c1934e6d0b1f7.jpg

это просто фиксированное меню, если у вас тупо для инфы то дело определённых минут, на халяву вам мало кто это сделает

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Ptenec сказал:

это просто фиксированное меню, если у вас тупо для инфы то дело определённых минут, на халяву вам мало кто это сделает

 

почему сразу халява, я же в старпосте про модуль спросил и не просил дать мне готовый код.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


35 минут назад, almir сказал:

почему сразу халява, я же в старпосте про модуль спросил и не просил дать мне готовый код.

Но в то же время не пишите мне в лс. За время пребывания на форуме я не видел модулей. Только создавать индивидуально + нужно создавать отдельную страницу (контроллер) просмотренных товаров.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.