Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Вывод опций в товаре по ID


bodyak0

Recommended Posts

Затеял сделать конструктор , задача следующая у меня 5 опций они все выводятся, как мне сделать так чтобы я мог выводить через код к примеру 2 или 1 опцию?
Тобишь вывод только жестко по ID , к примеру такого формата {{ option_value.product_option_value_14 }} , есть мысли какие то?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


4 минуты назад, bodyak0 сказал:

Затеял сделать конструктор , задача следующая у меня 5 опций они все выводятся, как мне сделать так чтобы я мог выводить через код к примеру 2 или 1 опцию?
Тобишь вывод только жестко по ID , к примеру такого формата {{ option_value.product_option_value_14 }} , есть мысли какие то?

и подверстать.. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин назад, whiteblue сказав:

и подверстать.. 

не подходит вариант, мне нужна цена опции чтобы передавалась. Так же значение опции к примеру изображение и все суммировать 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.