Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Opencart 2.1.0.2 связь с Joinposter(Возможно API)


Recommended Posts

Здравствуйте, необходим модуль(желательно, можно и без модуля) для передачи товара из Opencart в Joinposter, если без аккаунта разработчика не получиться, то нужно уточнять это все, т.к его просто нету).

Змінено користувачем NeedModule
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Да. Там нужно зарегистрировать аккаунт разработчика, после чего только будет доступно API

Само апи я просмотрел. Написать модуль могу. Но без связи с аккаунтом он работать не будет

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


13 часов назад, NeedModule сказал:

Здравствуйте, необходим модуль(желательно, можно и без модуля) для передачи товара из Opencart в Joinposter, если без аккаунта разработчика не получиться, то нужно уточнять это все, т.к его просто нету).

https://joinposter.com/applications/onlayn-zakazy посмотрите это 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


17 часов назад, openprice сказал:

Да. Там нужно зарегистрировать аккаунт разработчика, после чего только будет доступно API

Само апи я просмотрел. Написать модуль могу. Но без связи с аккаунтом он работать не будет

Заплачу, если поможете

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


17 часов назад, openprice сказал:

Да. Там нужно зарегистрировать аккаунт разработчика, после чего только будет доступно API

Само апи я просмотрел. Написать модуль могу. Но без связи с аккаунтом он работать не будет

Аккаунт разработчика уже есть

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


6 часов назад, NeedModule сказал:

Заплачу, если поможете

Простите я не программист, по ссылке на сайте снизу написан почка разработчика напишите ему

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


On 1/28/2021 at 10:49 AM, NeedModule said:

Аккаунт разработчика уже есть

Ну тогда всё можно сделать

В личку ответил

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 6 months later...
В 29.01.2021 в 14:05, openprice сказал:

Ну тогда всё можно сделать

В личку ответил

Здравствуйте, у вас получилось написать модуль для интеграции с Joinposter? Ищем решение:)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.