Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Цены в Тенге для магазина. Как сделать ?


arbitr12

Recommended Posts

Магазин для Казахстана, цены все в тенге нужно чтоб были. В идеале вбиваю их в карточке товара в рублях, и они автоматом переводятся по курсу в тенге. Ну или хотя бы просто чтобы была валюта тенге среди вариантов. Сейчас только рубли евро и доллары есть в Локализация > Валюты

Я добавил в список Тенге, ставлю ему статус включено, а рублю выключено. В Настройки > Локализация > валюта   тоже ставлю тенге.

Сохраняю изменения, далее в Настройки > Инструменты > OSTeam > очистка кэша , чищу кэш. 

И ничего не меняется. Как были рубли так и остаются.

Что не так , и как собственно эти тенге добавить ? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


9 минут назад, arbitr12 сказал:

Магазин для Казахстана, цены все в тенге нужно чтоб были. В идеале вбиваю их в карточке товара в рублях, и они автоматом переводятся по курсу в тенге. Ну или хотя бы просто чтобы была валюта тенге среди вариантов. Сейчас только рубли евро и доллары есть в Локализация > Валюты

Я добавил в список Тенге, ставлю ему статус включено, а рублю выключено. В Настройки > Локализация > валюта   тоже ставлю тенге.

Сохраняю изменения, далее в Настройки > Инструменты > OSTeam > очистка кэша , чищу кэш. 

И ничего не меняется. Как были рубли так и остаются.

Что не так , и как собственно эти тенге добавить ? 

1.кеш браузера.

2. в локализации что то неправильно делаете

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.