Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Модуль Фід для Google Merchants (Google shopping) для Opencart - Google Feed Merchants Light + Facebook Catalog [Поддержка]


Recommended Posts

В 28.08.2023 в 14:26, mmaloy сказав:

Добрий день, підкажіть, де вводити ліцензійний ключ? Перенесли сайт з тестового домену на основний.

Добрий день! Напишіть мені в приватні повідомлення, я допоможу вам

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...

Здравствуйте!

В разделе соответствия категорий не подтягиваются категории гугла, на скриншотах выше в модуле они должны выпадать списком, у меня не выпадают! Может этот список нужно где-то подгрузить?

категории как должно быть.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 10.10.2023 в 18:33, Kostr сказав:

Здравствуйте!

В разделе соответствия категорий не подтягиваются категории гугла, на скриншотах выше в модуле они должны выпадать списком, у меня не выпадают! Может этот список нужно где-то подгрузить?

 

Спробуйте видалити і заново встановити модуль.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 10.10.2023 в 18:53, Kostr сказав:

Не помогло удалить и заново поставить модуль, у меня ocStore 3.0.3.7

Пишіть в особисті повідомлення з доступом в адмінку, можливо у вас помилки в js на сторінці. Допоможу все зробити

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 4 weeks later...
В 03.11.2023 в 16:16, Katya888 сказав:

Добрый день.  В Фид для Google Merchants есть возможность выбрать язык для товаров Украинский? В демо версии не увидела , там только русский и English 

IMG_0457.png

Добрый вечер! Я вам ответил в личку  детальнее. Если в магазине есть украинский - он будет доступен для выбора 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 weeks later...

Вітаю, підкжіть якщо потрібно вигружати близько 50000 товарів чи справиться модуль з тою кількістю товрів? Параметри VPS сайту  2.80GHz
3 ядра    7GB    80GB SSD. Дякую

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 25.11.2023 в 12:20, ixibit2 сказав:

Вітаю, підкжіть якщо потрібно вигружати близько 50000 товарів чи справиться модуль з тою кількістю товрів? Параметри VPS сайту  2.80GHz
3 ядра    7GB    80GB SSD. Дякую

По ідеї так, але часто ресурси можуть не відповідати етикетці:)

Можливо вам дасть гарантії автор іншого модуля, я не можу дати таких гарантій, все дуже залежить від налаштувань сервера і тд.

Ось мій фід на 100 тис товарів https://tyre.vizor.pp.ua/index.php?route=extension/feed/merchant_feed&key=LGiBoilJZmTVyO4nvYaJxJUnOriZJgGNAxpiYsGgd0vUb&feed_id=1

Віртуальний хостинг Україна.

Ручна ж генерація фіда в фал спрацює на будьякому хості.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Дякую автору модуля за допомогу. Виникло декілька нюансів перед та після встановлення модуля. Швидкі відповіді та правильні підказки від bogdan281989 дозволили все швидко поправити! 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго дня! 

Чи планується в майбутніх оновленнях вибір окремих товарах чи по міткам, як реалізовано на Prom ua.

Друге питання, товари Під замовлення можна рекламувати якщо вказано кількість днів на доставку. Такий функціонал має цей модуль?

Зараз клієнту підбираю модуль. Хочу зрозуміти чи буде зручно ним користуватись

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 months later...
31.03.2024 в 00:55, Vlad123 сказал:

Добрго дня!

При завантаженні фіду виникає помилка - "Файл фіду має непідтримуваний формат: HTML" Як виправити?

пишіть в особисті, схоже що ви щось робите не так

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...
03.05.2024 в 17:17, ixibit2 сказал:

Вітаю, налаштував фід для вивантаження товарів під замовлення. Але в фіді ствить їм статус out of stock. Ось скріни з налаштувань:

 

 

Добрий день! Для швидкого налаштування і допомоги бажано доступ в адмінку, підкажу конкретно в вашому випадку.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

07.05.2024 в 17:42, YashaHari сказал:

Добрый день!

Подскажите. пожалуйста поддерживает ли Ваш модуль мультиязычность?

Чтобы вся информация, а также и ссылки на товары были мультиязычны.

Добрий день, так, є можливість створювати фіди різними мовами з коробки

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

08.05.2024 в 07:37, bogdan281989 сказал:

Добрий день, так, є можливість створювати фіди різними мовами з коробки

Дякую Вам за відповідь. А підкажить точніше по посиланням. Посилання теж створюються в залежності від мови. Наприклад, якщо є en, то посилання буде з en

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


08.05.2024 в 09:41, YashaHari сказал:

Дякую Вам за відповідь. А підкажить точніше по посиланням. Посилання теж створюються в залежності від мови. Наприклад, якщо є en, то посилання буде з en

Дивіться, у англійскому фіді - будуть посилання на англійську сторінку товару. Самі мовні префікси мій модуль виводить (якщо вони є), але для мультимовності нормальної вам потрібен сторонній модуль, типу мультисеомова і тд. Все буде виведено нормально і дасть вам змогу рекламуватись на всіх мовах

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.