Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Всем привет.

У нас в компании несколько сайтов, помимо прочих это 3 магазина на OС (два на 1.5, один на 2.3).

В основном работы идут по двум на OC 1.5

Долгое время с доработками я справлялся сам, но недавно появился новый сайт, который требует к себе много внимания, и я уже зашиваюсь.

Руководство дало добро не привлечение дополнительных сил на удаленке, как минимум до момента разбора задач, а там видно будет.

На гуру не претендуем, нужен знающий человек, с опытом разработки Opencart хотя бы на базе создания нескольких сайтов, с работами выходящими за рамки установки модулей.

Работы как по фронту так и по бэку.

Если интересно, пишите в личку с указанием ставки за час работы и реальных примеров проектов с кратким описанием своего участия.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.