Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Адаптивные шаблоны


Yurta

Recommended Posts

Приветсвую, у меня есть вопрос, при создании шаблонов, стоит ли заморачиваться с адаптивностью шаблона? или для Им данные возможности не нужны?

Заранее извеняюсь если не туда разместил свой вопрос, давно не заходил на ваш форум.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Адаптивный шаблон подразумевает то, что на сайт можно зайти как и через смартфон, планшет так и настольный компьютер, я работаю с другим движком там адаптивность актуальна, интересно нужно ли это для интернет магазинов?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Я знаю что такое адаптивный веб дизайн :-) Если вы уверенны, что у вас будут делать покупки со смартфонов и планшетов и процент посещения сайта с данных устройств велик, то делайте :-)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

% захода для интернет магазина понятие странное, даже один клиент раз в год с планшета я считаю важен

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.