Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Лицензия шаблона


Recommended Posts

Добрый вечер, я не так давно занимаюсь программированием, и сейчас меня заинтересовал вопрос о создании собственного шаблона на opencart, может кто-нибудь рассказать или указать ссылку на ресурс, где можно получить информацию. Хочу разобраться в данном вопросе и научиться....

Как установить на свой шаблон лицензию? 

(На примере базового шаблона)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


8 часов назад, realgosu сказал:

Добрый вечер, я не так давно занимаюсь программированием, и сейчас меня заинтересовал вопрос о создании собственного шаблона на opencart, может кто-нибудь рассказать или указать ссылку на ресурс, где можно получить информацию. Хочу разобраться в данном вопросе и научиться....

Как установить на свой шаблон лицензию? 

(На примере базового шаблона)

если код открыт, то код проверки лицензии удаляется за 2 минуты

код кубить нужно, чтобы лицензию ставить.

ну или на крайняк обфусцировать через сервисы, но эта обфускация снимается за 5 минут.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, realgosu сказал:

Добрый вечер, я не так давно занимаюсь программированием, и сейчас меня заинтересовал вопрос о создании собственного шаблона на opencart, может кто-нибудь рассказать или указать ссылку на ресурс, где можно получить информацию. Хочу разобраться в данном вопросе и научиться....

Как установить на свой шаблон лицензию? 

(На примере базового шаблона)

Чтоб уметь защитить свои данные - нужно сначала уметь взломать чужие.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.