Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Горизонтальное меню без графики, где искать ошибку?


alex777

Recommended Posts

Залил шаблон. Он добавляет верхнее горизонтальное меню. Вобще ссылки этого меню есть, но они отображаются на фоновом изображении, тоесть само меню без оформления. В папке images самой темы файлы предназначеные для меню есть.

Вопрос: где искать ошибку? какие файлы и где просматривать или выложить сюда на обозрение?

PS Скриншот прилагается.

post-4082-0-51560100-1296722040_thumb.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Есть то есть, а прописаны ли они в CSS?

Я не решаюсь утверждать на все 100%, но мне кажется их там позабыли прописать... сам файл и скрин папки Images прилагаются.

stylesheet.css

post-4082-0-69587700-1296727071_thumb.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я не решаюсь утверждать на все 100%, но мне кажется их там позабыли прописать... сам файл и скрин папки Images прилагаются.

Скорее всего, действительно не прописаны. Например в каталоге есть файлы top*, а в CSS-е о них ни слова.

Попробуйте сделать так. Демку этого шаблона вы ж можете посмотреть? Поставьте (если нету) FireBug для Мозиллы (хотя можно вроде глянуть хромом и оперой) и посмотрите стили для меню, которые прописаны в демке шаблона и в свой CSS впишите такие-же.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.