Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Заказы


Gambull

Recommended Posts

Добрый вечер помогите разобраться ошибку голову ломаю второй день PHP Fatal error: Call to undefined method ControllerSaleOrder::validate() in /var/www/домен/data/www/домен.kiev.ua/system/storage/modification/admin/controller/sale/order.php on line 1074, referer: https://shopopt.kiev.ua/admin/index.php?route=sale/order&token=zPOzIDNZlHveyysh42B2NEa03l0qijAW

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


14 минут назад, Gambull сказал:

Добрый вечер помогите разобраться ошибку голову ломаю второй день PHP Fatal error: Call to undefined method ControllerSaleOrder::validate() in /var/www/домен/data/www/домен.kiev.ua/system/storage/modification/admin/controller/sale/order.php on line 1074, referer: https://shopopt.kiev.ua/admin/index.php?route=sale/order&token=zPOzIDNZlHveyysh42B2NEa03l0qijAW

какой модуль пред этим устанавливали? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


5 минут назад, Dimasscus сказал:

какой модуль пред этим устанавливали? 

я сделал дубликат с одного своего магазина ,перед копирование он работал нормально вот теперь оба выдают такие ошибки

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, Gambull сказал:

помогите разобраться ошибку голову ломаю

ошибка голова ломать не нада!

 

1 час назад, Gambull сказал:

я сделал дубликат с одного своего магазина ,перед копирование он работал нормально вот теперь оба выдают такие ошибки

значит перед копированием что-то начудили с самим оригиналом

иначе бы проблема на нем не проявлялась

 

вспоминайте что делали

 

сама ошибка значит что файл admin/controller/sale/order.php у вас изменен через модификаторы

и в нем куда-то делся метод validate()

проверьте есть ли у вас в оригинальном файле строка protected function validate()

если есть - ищите, какой модификатор ее меняет/убирает и обратитесь к его автору

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, AlexDW сказал:

ошибка голова ломать не нада!

 

значит перед копированием что-то начудили с самим оригиналом

иначе бы проблема на нем не проявлялась

 

вспоминайте что делали

 

сама ошибка значит что файл admin/controller/sale/order.php у вас изменен через модификаторы

и в нем куда-то делся метод validate()

проверьте есть ли у вас в оригинальном файле строка protected function validate()

если есть - ищите, какой модификатор ее меняет/убирает и обратитесь к его автору

а если с коробки поставить ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 минуту назад, Gambull сказал:

а если с коробки поставить ?

потому что мне сказали что виной модуль новой почты ну я его отключил и ничего не поминяло

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


10 часов назад, Gambull сказал:

потому что мне сказали что виной модуль новой почты ну я его отключил и ничего не поминяло

модуль вы может и отключили. а модификатор?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.