Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

запись в бд введенного значения из input в модальном окне


Dimasscus

Recommended Posts

Привет. подскажите правильную реализацию как записать в бд значение, вводимое в input в модальном окне. обязательно ли использование js или можно обойтись php?

в модальном окне на странице списка заказов в личном кабинете покупателя вывожу некоторую информацию, а также input для ввода данных пользователем. записать эти данные нужно в таблицу order. в окне под input есть кнопка, клик по которой должен запускать запись значения в бд и обновление содержимого на странице.

 спасибо

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


добавлю что не ищу готового решения- просто хочу разобраться самостоятельно.

например как в catalog/model/account/order.php реализовать запись значения переменной в бд? в данный момент я получаю в public function getOrder($order_id) {

запросом  вида $order_query = $this->db->query("SELECT * FROM `" . DB_PREFIX . "order`...........значение этой таблицы.

каким образом в модели мне реализовать возможность добавить в эту таблицу значение если оно пустое?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.