Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не добавляются фото в админке (Неправильная токен-сессия. Авторизуйтесь снова.)


Recommended Posts

Здравствуйте, на сайте в карточке добавлении товара, при попытке добавления фото выкидывает в форму входа с сообщением Неправильная токен-сессия. Авторизуйтесь снова. 

Консоль показывает вот такую ошибку 

image.png.d2e805f857a7225a41bc640d8cac46d0.png

Гуглил эту ошибку, но не смог сам разобраться, сайт ставил не я и знакомый попросил разобраться

http://msport.org.ua/admin/
логин test

пароль test

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вот это вы даете светить доступы в админку)))

Уберите срочно, даже test test

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

13 minutes ago, Exploits said:

Вот это вы даете светить доступы в админку)))

Уберите срочно, даже test test

Там в принципе  сайт чистый товаров нет, просто чтобы человек который хочет помочь чтобы помог

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Только что, amor сказал:

Там в принципе  сайт чистый товаров нет, просто чтобы человек который хочет помочь чтобы помог

 

Да я и не заходил даже я к тому что при желании можно на сайт что-то закинуть и знать не будете а потом - ваш сайт взломали, перечислите деньги. Не публикуйте доступы нигде + не делайте таких паролей легких в админку

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

10 minutes ago, Exploits said:

Да я и не заходил даже я к тому что при желании можно на сайт что-то закинуть и знать не будете а потом - ваш сайт взломали, перечислите деньги. Не публикуйте доступы нигде + не делайте таких паролей легких в админку

Оставил только товары)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.