Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как "отключить" сайт на время доработки?


User49

Recommended Posts

Собираюсь залить движок на хостинг, и в течении некоторого времени допиливать, дорабатывать и добавлять товары и т.д. прямо на хостинге. Как можно "отключить" сайт, чтобы не смущать поисковых роботов и случайных посетителей результатами моих "экспериментов", а показывать им просто страничку с надписью о тех. работах?

Я тут уже подумала, посмотрите, пойдет так?:

1)Для человеков сделать просто "левую" index.php (самой на витрину смотреть через нормальную index.php) 8-)

2)Роботов отвадить через robots.txt но тогда вопрос, если доработка задержиться, не забанят ли меня поисковики за то что я их долго до себя не допускаю. :oops:

Можно конечно отключить все вообще нафиг и запарковать страничку из панели управления на хостинге, или сделать аналогичное через .htaccess но как тогда онлайн все докручивать? Вот как то так...

Змінено користувачем User49
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.