Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Хранение данных в Localstorage


Recommended Posts

Всем привет. Задача не стирать товары добавленные в корзину у пользователей сайта. Я изменил значение в файле:

/system/library/cart/cart.php

Было:

$this->db->query("DELETE FROM " . DB_PREFIX . "cart WHERE (api_id > '0' OR customer_id = '0') AND date_added < DATE_SUB(NOW(), INTERVAL 1 HOUR)

Я же изменил на:

$this->db->query("DELETE FROM " . DB_PREFIX . "cart WHERE (api_id > '0' OR customer_id = '0') AND date_added < DATE_SUB(NOW(), INTERVAL 1 MONTH)

Теперь получилось так, что на двух ПК данные в корзине уже "весят" более 16 часов, а в мобильных телефонах, вчера корзина очистилась за пару часов, а сегодня вообще за 10 минут.

Я не знаю куда написать, по-этому пишу тут. Интересует вообщем два момента.
1. Это как узнать сколько хранятся данные в мобильных устройствах

2. Можно ли в опенкарте записывать данные в Localstorage (просто наткнулся на статью, что гугл уменьшает время жизни кукисов и отдает преимущество в сторону Localstorage), вот думаю по-этому так будет дольше храниться товар в корзине.

Сам я не сильно разбираюсь в этом, помогите пожалуйста!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.