Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Редактирование футера


Recommended Posts

Добрый вечер всем. Ребят подскажите кто нибудь как поменять ссылки в футере купленного шаблона Opencart 3.0.2.0 на нужные мне. В футере шаблона 4 колонки. В каждой из них по нескольку ссылок и они в разных колонках повторяются, аи под ними меню с 5 кнопками. Вопрос как поменять эти ссылки на нужные мне? В админке ничего нет кроме ссылок на информационные статьи, а где менять остальные не могу найти. Вроде бы и во всех папках на хостинге посмотрел.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Спасибо за совет. Ноя там уже был, менял названия ссылок но на сайте никаких изменений не видел. Поэтому я и обращаюсь на форуме. Может я что то не доделываю? А кэш сайта и браузера надо чистить?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Кеш надо чистить, На главной в админке справа вверху есть колесико нажать на него и там очистить кеш

 

если не получится пишите в ЛС помогу:)

Змінено користувачем astengrau
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.