Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

проблемы с модулем PayPal


arqin

Recommended Posts

Здравствуйте!

Пользуюсь oStore 1.0.6.

Тестировал месяц-два назад ПейПал всё было в порядке, но после обновления от 1.0.4 до 1.0.6 что-то перестало работать.

Проверял всё. Выставлял сандбокс и без него, тестовые аккаунты и нормальные, транзакцию выставлял и сейл и авторизейшн. Всё время ПейПал выдает одно и то же:

We cannot process this transaction because there is a problem with the PayPal email address supplied by the seller. Please contact the seller to resolve the problem. If this payment is for an eBay listing, you can contact the seller via the "Ask Seller a Question" link on the listing page. When you have the correct email address, payment can be made at www.paypal.com.

Подскажите пожалуйста я что-то делаю не так? Или может я при обновлении чего-то не сделал?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Проблему решил. Оказалось не синхронизировал шаблон свой с дефолтовым.

Хоть пока мне и не надо, но всё же.

Можно подробнее (пошаговую инструкцию). Так на будущее. Не исключено что может и у меня... да и не только у меня, возникнуть такая проблема.

Заранее спасибо.:)

P.S. Может поможешь советом, что лучше использовать...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.