Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

category.tpl: добавление превьюшки в лист категорий


UAStudio

Recommended Posts

Привет. Я сейчас модифицирую category.tpl «под себя». Столкнулся со следующей проблемой: очень хотелось бы, чтобы вместе с названием категории выводилась её превьюшка. Проблема в том, что в цикле:

<?
foreach ($categories as $category)
{
		<a href="<?php echo $category['href']; ?>">
		  <?php echo $category['name']; ?>
		</a>
}
?>

совершенно неясно как вызвать thumb. Когда делаю print_r($category) вижу, что там только href & name. Как туда можно корректно добавить превьюшку?

Однозначно понятно что надо что-то добавить в controller/product/category.php, где массиву $categories присваиваются значения категорий, но как это сделать — неясно.

Змінено користувачем UAStudio
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Всё, спасибо, разобрался сам. Кому будет интересно — покажу как.

а что именно вы имели ввиду? можете скриншет кинуть, думаю многим будет интересно поглядеть что там у вас все таки получилось.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.