Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Нужен толковый программист


Recommended Posts

Для поддержки магазина нужен программист.

Магазин на 1.5.4.1, переходить на 2.0 было в планах, а тут уже появилась 3.х... Сайт прекрасно функционирует на версии 1.5.4.1

Поэтому, сразу оговорюсь, версию обновлять не будем, во всяком случае в ближайшее время. 

 

Требуются доработки, верстать сам умею... поэтому нужен шаман по php + желательно и Js... Какие именно правки? Правки нестандартные, в процессе работы с магазином появляются нужды в расширении функционала. 

 

Предлагаю связаться по тел, почте, вк.. фейсбук..  буду скидывать по 1 задаче. 

 

Большая просьба не беспокоить тех, кто уже собрался перепощивать всё это на фриланс... я там тоже есть, там и сам могу найти кого угодно. Нужен чел шарящий в опенкарте, в 1541, который умеет ручками и в блокнотике... а не ctrl+c. ctrl+v....

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.