Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Статус "Unwritable" на этапе начала установки (шаг - 2/4)


Recommended Posts

Всем здравствуйте!

 

Использую Open Server. Сегодня поставил эту CMSку и на этапе установки, а именно: на 2-м шаге из 4-х (где заголовок "Начало установки" и подзаголовок "Проверка соответствия сервера и доступности файлов для установки") никак не могу избавиться от одной лишь единственной проблемы:

 

Справа от графы "Директории" есть графа "Статус".

Там, где в "Директориях" у меня прописан полный путь как папке ".../image/", "статус" стоит "Unwritable". 

 

КАК МНЕ РЕШИТЬ ЭТУ ПРОБЛЕМУ???

Я с ней уже полдня как борюсь :(((

Проблема.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


в файле instal.txt которая содержится в архиве с движком указан перечень фалов и папок у которых нужно проверить права записи, должны быть (755 и 777)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, nazis сказал:

в файле instal.txt которая содержится в архиве с движком указан перечень фалов и папок у которых нужно проверить права записи, должны быть (755 и 777)

Из всего этого текста я так и не понял где именно мне нужно найти число "755" и поменять его на число "777" :(

Проблема2.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.