Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как создать сайт для инфо-биза?


Moskalenko966

Recommended Posts

Всем привет. Хочу сделать вот такой сайт: https://andreyzakharyan.com/

 

Надо что бы в основе был блог и что бы одна страница (вкладка магазин в примере) была с возможностью покупки курсов.

Пока не знаю как это все реализовать и возможно ли это это вообще на опенкарт. Может джумла или вордпрес больше для этого подойдут?
 

Спасибо заранее всем за помощь

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


на главном домене блог под вордпресс, а на поддомене магазин на opencart. Ну или полностью на вордпрессе или полность на опенкарт. К примеру сайт для мам на опенкарт, в основе блог, но кнопка купить только в нужных категориях (шапку еще осталось поменять для разных страниц). Просто, понятно.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Moskalenko966 сказал:

Всем привет. Хочу сделать вот такой сайт: https://andreyzakharyan.com/

 

Надо что бы в основе был блог и что бы одна страница (вкладка магазин в примере) была с возможностью покупки курсов.

Пока не знаю как это все реализовать и возможно ли это это вообще на опенкарт. Может джумла или вордпрес больше для этого подойдут?
 

Спасибо заранее всем за помощь

 

Ставите модуль

Выводите последние статьи на главную страницу. Будет Вам блог.

А в шапке выводите страницу где будет возможность совершать покупки.

Все.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.