Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как найти нужную строку кода?


Recommended Posts

В выпадающем меню есть картинка. Её нужно убрать. Как я понимаю, нужно удалить строку кода, которая за неё отвечает. Но где найти редактируемый файл, я не знаю. 

help.png

Змінено користувачем StrongLink
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


44 минуты назад, StrongLink сказал:

В выпадающем меню есть картинка. Её нужно убрать. Как я понимаю, нужно удалить строку кода, которая за неё отвечает. Но где найти редактируемый файл, я не знаю. 

help.png

это меню генерируется модулем. Убрав одну картинку уберете все картинки из меню. Проще стилями закрыть.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Только что, Igor123123 сказал:

это меню генерируется модулем. Убрав одну картинку уберете все картинки из меню. Проще стилями закрыть.

Вообще, изначально проблема в том, что мне нужно было избавиться от ссылки на эту картинку, т.к. она http протокола, а мне нужно https. Есть ли какой-то выход из этой ситуации?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Проще будет скачать папку шаблона себе на комп и дать поиск файла содержащего menu-type-category-full или menu-add-html

 

но что-то мне подсказывает что эту картинку можно убрать прямо в админке в модуле меню. :)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Igor123123 сказал:

Проще будет скачать папку шаблона себе на комп и дать поиск файла содержащего menu-type-category-full или menu-add-html

 

но что-то мне подсказывает что эту картинку можно убрать прямо в админке в модуле меню. :)

Так и сделал) Просто в админке убрал. Не привык ещё к модулям, т.к. ещё новичок в этом деле. Спасибо за помощь)

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.