Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как создать свой модуль рассчета стоимости доставки?


Recommended Posts

Дело в том что я пробовал многие модули доставки, но везде цена доставки или выше или ниже...

Пробовал изменять, но в этих модулях даже цены доставки нету, возможно она как-то подсчитывается функциями....

Если бы там было все конкретно, то есть определенная цена, определенный регион, я бы сам разобрался, но вот когда нету цифр и названий, но есть одни коды, так сложновато... Так вот как можно создать модуль доставки, чтобы в нем был конкретный регион, Конкретный вес и конкретная цена?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...

клонировать модуль вот так

https://opencartforum.com/topic/7280-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D1%81%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D1%82%D1%8C-%D0%BA%D0%BB%D0%BE%D0%BD-%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BB%D1%8F/

или так

http://vamshop.ru/forum/topic/8410-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D1%81%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D1%82%D1%8C-%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8E-%D0%BA%D0%BB%D0%BE%D0%BD-%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BB%D1%8F-%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B8/

потом в настройках ограничиваешь регион, для которого он действует.

(это теория :) сам сейчас буду делать для нескольких регионов)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.