Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Имена изображений/картинок


Marianna

Recommended Posts

Как сделать так чтобы движок не генерировал в именах картинок размер ее в конце файла (пример imya-kartinki-500х500.jpg), а то бред выходит?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Это у меня была доработка такая, сделано для того чтобы можно было грузить файлы с однаковыми именами, иначе бы у тебя картинки одонго товара заменились на картинки ранее загруженные, при совпадении имен.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Это у меня была доработка такая, сделано для того чтобы можно было грузить файлы с однаковыми именами, иначе бы у тебя картинки одонго товара заменились на картинки ранее загруженные, при совпадении имен.

Не у тебя, оно изначально уже есть в движке в кеш генерирует такие мена.
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


помню что точно дорабатывали это в модуле, при загрузки картинок с компа и они заменялись. Возможно я напутал.

А какие ты хочешь чтобы тебе имена генерировались)?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


помню что точно дорабатывали это в модуле, при загрузки картинок с компа и они заменялись. Возможно я напутал.

А какие ты хочешь чтобы тебе имена генерировались)?

с помощью сео модуля они на ура генерируются под имя товара, нужно чтобы в конце не было их размера.
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.