Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Помогите найти модуль


ilerok

Recommended Posts

У меня есть 10 вариаций одного и того же товара. Например: Chanel Chance 100ml, Chanel Chance 90ml и тд. 
Каждая вариация представлена в виде отдельного товара в базе.

У всех этих вариаций одного и того же товара имеется одинаковый артикул.

 

Ищу какой-то модуль, который будет проверять, если артикул одинаковый - то все вариации с одинаковым артикулом выводить автоматически в таком виде в товаре:

http://prntscr.com/lzonin

 

Я для этого нашел много модулей комплектов, вариаций и тд на opencartforum, но не в одном не нашел функции автоматического вывода основываясь на артикуле товара. Во всех это делается только в ручную :((

 

Змінено користувачем ilerok
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


10 минут назад, ilerok сказал:

У меня есть 10 вариаций одного и того же товара. Например: Chanel Chance 100ml, Chanel Chance 90ml и тд. 
Каждая вариация представлена в виде отдельного товара в базе.

У всех этих вариаций одного и того же товара имеется одинаковый артикул.

 

Ищу какой-то модуль, который будет проверять, если артикул одинаковый - то все вариации с одинаковым артикулом выводить автоматически в таком виде в товаре:

http://prntscr.com/lzonin

 

Я для этого нашел много модулей комплектов, вариаций и тд на opencartforum, но не в одном не нашел функции автоматического вывода основываясь на артикуле товара. Во всех это делается только в ручную :((

 

 

артикул можем доработать (пока, что , атрибуты, категории, фильтры и производитель)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

а есть еще какие-то модули которые не требуют платной доработки для данной задачи? а уже имеют это в функционале

Змінено користувачем ilerok
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.