Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Вывести инфо о предыдущих заказах покупателя


Recommended Posts

Необходимо в строке под именем покупателя на странице списка заказов админки вывести информацию как на скрине с примером. Количество открытых равно сумме заказов покупателя, где id статуса заказа не в массиве предопределенных айдишех (типа ошибочный, ожидание оплаты и т.д.). На скрине верстка, которая меня устроит, но если предложете лучший дизайн или замену слов понятными иконками, это приветствуется. Должно быть реализовано как OCMOD. Версия OCS 2.3.

orders.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Также нужно повесить на "Заказов" и "Открытых" ссылки на вывод списка заказов этого покупателя, соответствующих этим критериям (все заказы покупателя / заказы с id статуса вне массива).

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.