Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как править код?


Stellan

Recommended Posts

Добрый день. Знаю, что вопрос глупый, но подскажите пжл. что нужно сделать чтобы в opencart править html-код страниц? теги изменить и т.д.?

я абсолютный новичок, где-то в сети написано что нужно по ftp подключаться к сайту, вообще не понимаю что делать.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Смотрел, скачал firebug , он правит код конечно, но как его сохранить потом? после перезагрузки страницы все опять становится как прежде.

Да, забыл сказать, у меня на компе нет файлов из админки, ну там языковых всяких, в папках. Мне админ просто доступ открыл к сайту как второму пользователю. Я могу как-то тайтлы исправить тогда или нет?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


или по фтп или через панель хостера.

у меня через панель ерунда получалась.рекомендую лучше на локальной копии править - для надеждности потом заливать заново на чсервер

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.