Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Подключение эл. коммерции яндекс метрики


Recommended Posts

22 минуты назад, mazioka сказал:

Итак имеем сайт на ocStore 2.1.0.2 адрес сайта https://otigolki.ru/ необходимо прикрутить https://yandex.ru/support/metrika/data/e-commerce.html

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, smartcoder сказал:

 

это решение неработает так как нужно, также имею много допилов, автор даже на платной основе не хочет

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, mazioka сказал:

 это решение неработает так как нужно, также имею много допилов, автор даже на платной основе не хочет

Как это не работает, у меня работает. А что вам нужно?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

я еще раз говорю что автор ответил что на платной основе не берется, я же небуду его упрашивать, неработает потому как нужно допиливать

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, neoseo сказал:

Добрый день, @mazioka

рассмотрите наше решение, все что нужно сделать дополнительно на оплачиваемой основе - без проблем, милости просим!

 

 

а чем ваш модуль отличается от обычной метрики, например вставки ее код в футер шаблона?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

да и система тех поддержки просто супер такие жесткие рамки и немалые расценки, много модулей покупал, которые имеют наверно раз в 100 больше функций, и тех поддрежка бесплатна!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.