Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Вывод имени залогиневшегося пользователя


Recommended Posts

Здравствуйте, у меня опенкарт 2.0.3

в catalog\controller\common\header.php есть такая строка

$data['text_logged'] = sprintf($this->language->get('text_logged'), $this->url->link('account/account', '', true), $this->customer->getFirstName(), $this->url->link('account/logout', '', true));

как я понимаю она в переменную $_['text_logged'] записывает имя и фамилию пользователя, а в 

catalog\controller\common\header.tpl

<li class="dropdown"><a href="<?php echo $account; ?>" title="<?php echo $text_account; ?>" class="dropdown-toggle" data-toggle="dropdown"><i class="fa fa-user"></i> <span class="hidden-xs hidden-sm hidden-md"><?php echo $text_account; ?></span> <span class="caret"></span></a>

их выводить должна, тоесть надо изменить только  catalog\language\ru-ru\common\header.php данный языковой файл

я пишу в нем после

 

$_['text_logged'] = 'Вы вошли как <a href="%s">%s</a> <b>(</b> <a href="%s">Выйти</a> <b>)</b>';

и он не выводит ни имени ни фамилии, помогите разобраться

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 year later...
В 14.07.2018 в 15:22, Symon81 сказал:

не это грубо, тут можно из коробки все сделать проще, но все равно спасибо большое!


Как вы решили то? Не получается, и тема выше с форума не помогает вывести в header имя юзера.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 11 months later...
В 25.09.2019 в 17:12, seostatik сказал:


Как вы решили то? Не получается, и тема выше с форума не помогает вывести в header имя юзера.

Если еще актуально, то я написал инструкцию в другой теме: 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.