Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Поправить файл выгрузки в ЯндексМаркет


Recommended Posts

Здравствуйте! Как сообщил ЯМ, что наш магазин не может размещаться, т.к. в названиях товара присутствует СТРАНА ПРОИЗВОДИТЕЛЬ, т.е. Россия... Нам ребята уже исправляют НЕДЕЛЮ... Не могу я так долго ждать такие дела... Все готово, а работать не можем...

Кто может поправить и сложно ли это?

Надо именно из формируемого сайтом файла удалить эти ненужные слова из названий. Чтобы это делал работ, при добавлении таких товаров, автоматически.

Магазин stroj-remont.ru. Работает через парсинг товара (донора писать в общак не буду).

В категориях тоже есть Россия. Как говорят, что "есть сложности небольшие с регистром букв". Ничего в этом не понимаю, знаю только что хочу увидеть на выходе.

И вообще хотелось бы на постоянку иметь контакт (например в скайп), чтобы решать оперативно задачки.

Не за бесплатно, разумеется)))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.